• CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD
  Hongjiang Hidrojektör
  Hunan Hongjiang hidroelektrik istasyonu için iyi bir servis.
 • CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD
  Chenxi Dafutan Şirketi
  Pozitif, Aktif, coşkulu Hizmet İyi Kalite.
 • CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD
  Dadu Nehri Şirketi
  , LTD taş malzeme dağıtım elektrik Co lider Dadu nehir için iyi bir hizmet
İlgili kişi : Zhang
Telefon numarası : +8615906122063
Naber : +8615906122063

Elektrikli Tek Aktif Hidrolik Silindir Kule Vinç İçin Derin Delik Radyal Kapısı

Menşe yeri CHANGZHOU, ÇİN
Marka adı CZHydraulic
Model numarası QHSY
Min sipariş miktarı 1 Adet
Ambalaj bilgileri Standart ihracat paketi
Teslim süresi 15 ~ 60 gün ürün türüne bağlıdır
Ödeme koşulları L/C, T/T
Yetenek temini Yıl başına 15000Ton / Ton

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Yapı Pistonlu Silindir Güç Hidrolik
Gövde Malzemesi Çelik Ürün adı Hidrolik Vinç
Tip Gönye kapısı hidrolik vinç Standart GB/T9001-2000, IDT ISO 9001:2000
Vurgulamak

tek etkili silindir hidrolik

,

hidrolik tek etkili silindir

,

Elektrikli Tek Etkili Hidrolik Silindir

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Elektrikli Tek Aktif Hidrolik Silindir Kule Vinç İçin Derin Delik Radyal Kapısı

Açıklama:

QHSYseries hidrolik vinç
Derin delikli radyal kapak hidrolik kaldırma düzeneği
Hidrolik silindir üretiminde 30 yıl

QHSY serisi hidrolik kaldırma aleti, hidroenerji projelerinde çeşitli boyutlarda delikli tip derin delikli radyal kapının açılması ve kapatılması için geçerlidir. çalışma sıcaklığı -25 ℃ -50 ℃, bu seri hidrolik kaldırma tek bir asma pointand merkezi menteşeli salıncak tipi yapıdır.

Hidrolik yapının yüzeyinde kolayca düzenlenebilir, suyun açık ve kapalı olarak hareket ettirilebilir ve hareketli suyun ve lokal açılma şartlarında açma ve kapama çalışma gereksinimlerine adapte edilebilir, aynı zamanda kompakt yapı, ışık ağırlık, iyi teknik ve ekonomik performans.

QHSYseries hidrolik vinç, Derin delikli radyal gate hidrolik vinç


Giriş:

Changzhou Hidrolik Komple Equipment Co, Ltd No. 1 Xinhui Road, Wujin Ulusal Yüksek teknoloji Geliştirme Bölgesi, Jiangsu Province bulunmaktadır. Şirket 93.333 m²'lik bir alanı kaplarken, inşaat alanı 68.000 m²'dir. Changzhou Hidrolik, Çin Su Kaynakları Bakanlığı tarafından hidrolik asansör üretiminde uzman olarak gururludur; Çin gemilerinin ve okyanus gerginliğinin kompansatör üretim merkezi; su türbin grubu akış yüzeylerinde termal püskürtme için ünlü yerli ve yabancı şirketlerle ortaklıklar geliştirir; Şirket Su Kaynakları Bakanlığı tarafından verilen süper büyük hidrolik kaldırma üretim lisansı ve tasarım belgesine sahiptir ve Hidroelektrik Planlama ve Tasarım Bürosu ve CPCEC tarafından büyük ekipman üreticilerinden biri olarak listelenmiştir. 2003 yılında, şirket servomotor için bir üretim üssü ve Ar-Ge merkezi kurdu - Changzhou Shenxing Hidrolik Komple Equipment Co, Ltd

Changzhou Hidrolik, güçlü teknik gücü ve ileri teknolojisi ile hidrolik silindirlerin ve hidrolik ekipmanın her türlü üretiminde 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. 1990'lı yılların ortalarında, şirket dünya standartlarında CNC takım tezgahları ve CNC işleme merkezleri ve ABD SUNNEN'in ileri HTH serisi honlama makinelerinin çeşitli setlerini piyasaya ilk sunan şirket oldu. 2010 yılında şirket, pistonlu çubuk seramik kaplama ve uzunluk piston çubuğunun honlanması için Avrupa'dan gelen gelişmiş plazma ve HVOF püskürtme proses hattını ilk kez piyasaya sundu. 2012'de şirket, su türbin jeneratör setinin akış yüzü parçaları için Avrupa'dan en gelişmiş termal püskürtme üretim hattını sunma konusunda yine öncülük etti. 2014 yılında şirket, ulusal deniz kalkınma programına uyması için ABD'den lazer kaplamanın en gelişmiş komple ekipman ve teknolojisini tanıttı. Şimdi, şirket, farklı çalışma koşullarında çalışan piston çubuklarını üretebilir ve su türbin grubu akış yüzeyleri için termal püskürtme kaplaması ve müşteriler için endüstriyel aşınma parçaları tedarik edebilir; ve şirketin toplam üretim kapasitesi yılda 8000 tonu aşmaktadır.

Su üretiminde kullanılan hidrolik asansör komple ekipmanı ve servomotoru, su koruma ve hidroelektrik alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu arada şirket, askeri, gemi, metalurji, denizcilik ve petrol sahası gibi çeşitli hidrolik silindir ve kumanda sistemlerini üretmekte ve desteklemektedir. Şirket, büyük ve orta ölçekli hidroelektrik santralleri, rezervuarlar, kanallar gibi projeler için yüksek kaliteli ekipmanı başarıyla sağlamıştır. ve gemi kilitleri vs. Örneğin, Xiluodu, Xiangjiaba, Jinanqiao, Longkaikou, Guanyinyan, Liyuan hidroelektrik santralleri Jinshajiang Nehrinin ana akımında; Ya-akciğer nehri üzerindeki Jinpin I hidro-elektrik santrali; Luding, Shenxigou, Dagangshan, Daduhe Nehri'nde hidroelektrik santrali şekillendirme; Sarı Nehir'in akışaşağısında Laxiwa, Jishixia, Banduo hidro-elektrik santralleri; Lancangjiang Nehri üzerindeki Jinghong hidroelektrik santrali; Lixianjiang Nehri üzerindeki Longma, Jupudu, Gelantan hidroelektrik santralleri; Yuan Nehri üzerindeki Guazhi, Baishi, Tuokou ve Hongjian hidroelektrik santralleri; SN water diversion ve Bailianhe, Baoquan, Liyang vb. Gibi daha büyük pompalı depolama enerji santrallerinin Orta Yol Projesi ve Çin'de 600'den fazla büyük ve orta ölçekli enerji santralleri ve rezervuarları. Şirketin öz yönetimi ithalat ve ihracat işletme lisansı bulunmaktadır. Ürünler, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Güneydoğu Asya gibi Lahm Potter Santrali, Tayland'daki Jonah Bout Santrali, Beyazitada Guatemala Santrali, Vitebsk Santrali, Kamerun Lom Pangar İstasyonu vb. Ihraç edildi. Şirket, hem yurtiçinde ve yurtdışında, hem de hidrolik kaldırma üretiminde ulusal anahtar lider işletmeler haline gelmek için iyi bir ün kazandı.

2006 yılında 'Yeni Deniz Kaplanı' kullanıma sunulduğundan beri, firmamız kendinden tahrikli birkaç emiş tarama gemisi ('Yeni Deniz Ejderhası', 'Yeni Deniz Zinciri', 'Yeni Deniz Sümüğü' ve 'İletişim' gibi silindirler üretmiştir. 'vb.), ulusal polder projeleri için büyük katkılarda bulunmuştur. 2005 yılından beri firmamız, silindirlerin yurtdışından ithal edilmesi gereken birincil sıkıntıyı çözen 13500m³, 13000m³, 16888m³, 15000m³, 5000m³, 9500m³ vb. Onbir çekici emişli doruk tesisi için tüm hidrolik silindirleri bir araya getirmiştir. Bu ayrıca, Çin denizciliği endüstrisinin, tarama silindirlerinin evcilleştirilmesi yoluyla Batı ülkelerini yakalamasını ve bu ülkelerden geçmesini hızlandırıyor. 2009 yılında firmamız Asya'da en büyük 4500 küp kendi kendine çalışan çekmeli emiş tarama gemisi 'Sky Whale' üzerinde silindir çeşitleri hazırlamıştır; Tianjin Dredging Company, kıyı savunmalarında kayda değer başarılar sağlayan resifleri kazmış ve adalar inşa etmiştir. Aynı zamanda firmamız çeşitli gemi türlerine yönelik silindirleri de bir araya getirmektedir. Bu tüpler, çamur mangal, kazık sürme mavna, deniz bastonu, cankurtaran davit, direksiyon dişlisi, çapa dişlisi ve kapak örtüsü gibi her sektörde ima edilmektedir.

2009 yılında firmamız, China Energy Engineering Group Co., Ltd. için hidrolik kontrol sistemi ve elektrik kontrol sistemini bir araya getirerek, bu projelerin geçmişini kıran 5.500 ton toplam ağırlık ile CNOOC üretim platformunun kaldırma yükünü başarıyla tamamladı. yabancı şirketler tarafından çeşitlendirilmiş ve bağımsız araştırma geliştirme ve denizde üretim platformunun kendinden yükselen ilk hidrolik asansörü için yerel tedarik hedefini gerçekleştirmiştir. Bu proje, ilk büyük imalat ve anahtar parça projesi ve Ulusal Meşale Programı projesi olarak değerlendirildi. Aynı yıl, şirket, bu tür hidrolik silindirlerin imalat darboğazını kıran nükleer güç istasyonu için 150MPA yüksek basınçlı hidrolik silindir tedarik etti.

Changzhou Hidrolik, üretim sürecinin kontrolü, yönetimi, ileri Ar-Ge ekibi ve bağımsız yeni ürün tasarım ve geliştirme yetenekleri için bir ağ bilgisayar kontrol merkezine sahiptir. 50'den fazla ürün, 'Faydalı Model Patent Sertifikası' na sahiptir, bunların yedisi buluş için patentlerdir. ve GB / T19001-2008 / ISO9001: 2008 standart tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis kalite sistem belgesi aldı ve Jiangsu Eyaleti Uluslararası Kredi Değerlendirme Merkezi tarafından verilen AAA dereceli kredi sertifikasının kazandı. Şirket, uluslararası ve yerli sanayide çok güçlü bir rekabet gücü ile piyasada iyi bir üne ve daha fazla görünürlüğe sahiptir ve dünyaca ünlü markalara yönelik ürünleri desteklemektedir. HEC Group'un tek "anahtar tedarikçisi" olarak, Ekim 2009'da şirket, "Kooperatifçi üretim, verimli sonuçlar elde etti"; Three Gorges birimi altın madalya yaratır '.

Yıllar boyu üretim ve hizmet sürecinden sonra şirket, mükemmel bir kalite yönetim sistemi, gelişmiş test yöntemleri ve araçları, birikmiş bol tasarımlar, imalat, kurulum, devreye alma ve işletme ve bakım deneyimlerine sahiptir. Şirket, nihai hedefimiz olarak kalite garantisi ve müşteri memnuniyeti sağlamak için satış öncesi, satış ve satış sonrası tam hizmet anlayışını benimsemektedir. Şirket her müşteriye daha samimi ve güleryüzlü hizmet sunmak ve müşterilerin çıkarlarını korumak için en iyisini yapmaya çalışacaktır.

QHSY Derin Delikli Radyal Kapı Hidrolik Kaldırma Vinci Vinç