Changzhou Hidrolik Komple Equipment Co, Ltd

Büyülü Güç, yarın için güneş tutmak için!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Hunan Hongjiang hidroelektrik istasyonu için iyi bir servis.

—— Hongjiang Hidrojektör

Pozitif, Aktif, coşkulu Hizmet İyi Kalite.

—— Chenxi Dafutan Şirketi

, LTD taş malzeme dağıtım elektrik Co lider Dadu nehir için iyi bir hizmet

—— Dadu Nehri Şirketi

CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD

1 2 3 4 5
CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD
Ofis Binası Ofis Binası Atölye Atölye Atölye
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sihirli güç
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 50 Million-70 Million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%
Changzhou Hidrolik Komple Equipment Co, Ltd No. 1 Xinhui Road, Wujin Ulusal Yüksek Teknoloji Sanayi Bölgesi, Jiangsu Province bulunmaktadır. Şirket, inşaat alanı 68.000 m² olan 93.333 m²'lik bir alanı kaplamaktadır. Changzhou Hidrolik, hidro türbin parçaları üzerindeki termal sprey kaplama için yerli ve yabancı tanınmış hidro türbin üreticilerinin kooperatif ortağıdır. Çin Su Kaynakları Bakanlığı tarafından çıkarılan süper büyük hidrolik kaldırma üretim ve tasarım izinlerine kavuştu. Bu, Çin Yenilenebilir Enerji Mühendisliği Enstitüsü ve Çin Güç Komple Ekipmanları Ltd tarafından hidro-elektrik ekipmanı için büyük üreticilerden biri olarak gösterildi. Bu, Çin Deniz ve Oşinografik Mühendislik için gerginlik kompansatörünün üretim merkezi; Changzhou Hidrolik ayrıca hidro türbin servo motorlarının üretim üssü ve Ar-Ge merkezidir.

Changzhou Hidrolik hidrolik silindir her türlü üretim ve ekipman tam set 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. 1990'ların ortalarında, şirket, birinci sınıf HTH serisi honlama makineleri ve CNC makineleri alanındaki ilk ithalatı gerçekleştirdi. 2010 yılında şirket, pistonlu çubuk seramik kaplama için Avrupa'dan gelişmiş plazma ve HVOF termal sprey üretim hattını ve patentini aldı. 2012 yılında şirket, hidro türbin parçalarının kaplanması için Avrupa'dan bir başka ileri termal püskürtme üretim hattı ve patenti aldı. 2014 yılında şirket, ulusal Oşinografi Mühendisliği geliştirme programına uyması için ABD'den en gelişmiş lazer kaplama üretim hattını ve teknolojisini ithal etti. Şimdi, şirket müşteriye göre farklı uygulamalara göre piston çubukları imal edebiliyor. Hidro türbin parçaları ve aşınma problemi olan ürünler için termal sprey kaplamanın yanı sıra.

İletişim bilgileri
CHANGZHOU HYDRAULIC COMPLETE EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Faks: 86-519-68863760-68882299

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin