aboutus

Şirket profili

Changzhou Hidrolik Komple Equipment Co, Ltd No. 1 Xinhui Road, Wujin Ulusal Yüksek Teknoloji Sanayi Bölgesi, Jiangsu Province bulunmaktadır. Şirket, inşaat alanı 68.000 m² olan 93.333 m²'lik bir alanı kaplamaktadır. Changzhou Hidrolik, hidro türbin parçaları üzerindeki termal sprey kaplama için yerli ve yabancı tanınmış hidro türbin üreticilerinin kooperatif ortağıdır. Çin Su Kaynakları Bakanlığı tarafından çıkarılan süper büyük hidrolik kaldırma üretim ve tasarım izinlerine kavuştu. Bu, Çin Yenilenebilir Enerji Mühendisliği Enstitüsü ve Çin Güç Komple Ekipmanları Ltd tarafından hidro-elektrik ekipmanı için büyük üreticilerden biri olarak gösterildi. Bu, Çin Deniz ve Oşinografik Mühendislik için gerginlik kompansatörünün üretim merkezi; Changzhou Hidrolik ayrıca hidro türbin servo motorlarının üretim üssü ve Ar-Ge merkezidir.

Changzhou Hidrolik hidrolik silindir her türlü üretim ve ekipman tam set 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. 1990'ların ortalarında, şirket, birinci sınıf HTH serisi honlama makineleri ve CNC makineleri alanındaki ilk ithalatı gerçekleştirdi. 2010 yılında şirket, pistonlu çubuk seramik kaplama için Avrupa'dan gelişmiş plazma ve HVOF termal sprey üretim hattını ve patentini aldı. 2012 yılında şirket, hidro türbin parçalarının kaplanması için Avrupa'dan bir başka ileri termal püskürtme üretim hattı ve patenti aldı. 2014 yılında şirket, ulusal Oşinografi Mühendisliği geliştirme programına uyması için ABD'den en gelişmiş lazer kaplama üretim hattını ve teknolojisini ithal etti. Şimdi, şirket müşteriye göre farklı uygulamalara göre piston çubukları imal edebiliyor. Hidro türbin parçaları ve aşınma problemi olan ürünler için termal sprey kaplamanın yanı sıra.

Geçmiş

2006 yılında 'Yeni Deniz Kaplanı' kullanıma sunulduğundan beri firmamız kendinden tahrikli birkaç emiş tarama gemisi ('Yeni Deniz Ejderhası', 'Yeni Deniz Zinciri', 'Yeni Deniz Sümüğü' ve 'İletişim' gibi silindirler üretmiştir. vb.), ulusal arazi ıslah projelerine büyük katkılarda bulunmuştur. 2005 yılından beri firmamız, silindirlerin yurtdışından ithal edilmesi gereken birincil sıkıntıyı çözen 13500m³, 13000m³, 16888m³, 15000m³, 5000m³, 9500m³ vb. Onbir çekici emişli doruk tesisi için tüm hidrolik silindirleri bir araya getirmiştir. 2009 yılında, şirket, Asya'nın en büyük olan Tianjin Dredging Company'nin 4500 kübik kendinden tahrikli emiş tarama gemisi 'Sky Whale' için silindir tedarik etti. Buna ek olarak, şirket ayrıca çeşitli gemi türlerine silindir tedarik etmektedir. Bu silindirler, çamur mavnası, kazık sürme mavna, deniz vinci, cankurtaran, dümen, çapa ve kapak vb. Gibi farklı uygulamalarda kullanılır.

2009 yılında firmamız, China Energy Engineering Group Co., Ltd. için hidrolik ve elektrik kontrol sistemlerini çeşitlendirerek, bu projelerin sadece çeşitli ürünlerle sınıflandırılmış 5.500 ton ağırlığa sahip olan CNOOC petrol platformunu başarıyla kaldırmaktadır. yabancı şirketler ve bağımsız araştırma ve geliştirme amacı ulaştı ve ilk petrol platformu için bu tür yerel tedarik. Bu proje, Jiangsu'nun ilk ve önemli bölüm projesi ve Çin Ulusal Meşale Programı projesi olarak değerlendirildi. Aynı yıl şirket, bu tür bir hidrolik silindir üretiminin darboğazını kıran nükleer güç istasyonu için 150MPA yüksek basınçlı hidrolik silindir tedarik etti.

Hizmet

Changzhou Hydraulic, üretim sürecinin kontrolü ve yönetimi için bir bilgisayar ağı kontrol merkezine sahiptir; ayrıca gelişmiş bir Ar-Ge ekibi ve bağımsız yeni ürün tasarım ve geliştirme yeteneklerine sahiptir. 50'den fazla ürün, 'Faydalı Model Patent Sertifikası' na sahiptir, bunların yedisi buluş için patentlerdir. Bu GB / T19001-2008 / ISO9001: 2008 standart tasarım, geliştirme, imalat, montaj ve servis kalite sistemi belgelendirme elde etti ve Jiangsu Province Uluslararası Kredi Değerlendirme Merkezi tarafından verilen AAA dereceli kredi sertifikası vardır. Şirket, hem uluslararası hem de iç pazarda iyi bir itibar ve daha fazla görünürlük geliştiriyor, birçok tanınmış marka için nitelikli bir tedarikçidir. HEC Group'un "anahtar tedarikçisi" olarak, Ekim 2009'da şirket, "Üçlü Gorges Projesinde verimli üretim gerçekleştiren Kooperatif üretimi" altın madalya onuruna layık görüldü.

Ekibimiz

Yıllarca süren üretim ve hizmet sürecinin ardından şirket, bir kalite yönetim sistemi ve gelişmiş test işlemi yaptı ve bağımsız tasarımlar, imalat, kurulum, şantiye operasyonu ve bakımı için yeterli deneyime sahip oldu. Şirketin nihai hedefi, kalite garantisi ve müşteri memnuniyeti sağlamak için satış öncesi, satış ve satış sonrası tam hizmet anlayışını benimser. Şirket her müşteriye daha samimi ve güler yüzlü hizmet sunmayı en iyi şekilde deneyecek ve müşterilerin çıkarlarını koruyacaktır.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Zhang
Tel : +8615906122063
Faks : 86-519-68863760-68882299
Kalan karakter(20/3000)